Zapraszamy na Wystawę Książki Niewypożyczonej

Czy przyszło Państwu do głowy, że w Bibliotekach istnieją książki, które nie bywają wypożyczane?
Aby powrócić do tego, co zostało zlekceważone i nam umknęło, Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu została organizatorem wydarzenia: ,,Wystawa Książki Niewypożyczonej”, której celem jest przypomnienie jak wiele ważnych wartości zyskuje człowiek, poprzez czytanie. Rozwój, zdobywanie wiedzy, pozyskanie szerszej perspektywy w patrzeniu na świat, otworzenie oczu i uszu na wiele fundamentalnych kwestii, ale także zwiększenie wrażliwości i wyobraźni to tylko kilka z wielu możliwych do nabycia umiejętności.
Wystawa jest też możliwością zdobycia książki, na którą wcześniej nikt nie zwrócił uwagi, a to co można w niej znaleźć, jest naprawdę warte uwagi. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko przyjść i zacząć czytać. Pamiętajcie, że miłość do czytania jest prezentem na całe życie.