Wolny dostęp do zbiorów w Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu!

Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu oraz jej filie przywracają dla Czytelników wolny dostęp do zbiorów oraz możliwość korzystania z Czytelni przy zastosowaniu procedur bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych i zasadach bezpieczeństwa:

•   W Bibliotece obowiązuje wolny dostęp do półek.

•   Obowiązuje limit liczby Czytelników przebywających w przestrzeniach bibliotek w tym samym czasie. Informacja o limicie osób umieszczona jest przed wejściem do danej biblioteki.

•   Czytelnicy wchodzący na teren biblioteki zobowiązani są do zasłonięcia ust i nosa przy pomocy maseczki, bezwzględnej dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego – min. 1,5 metra.

•   Wydzielone stanowiska komputerowe i miejsca w czytelniach mogą być zajmowane przez użytkowników z zachowaniem dystansu społecznego.

Serdecznie zapraszamy!