Warsztaty Wielkanocne w filii bibliotecznej – Wykroty 26.03.2024

We wtorek 26 marca 2024 r. atmosfera filii bibliotecznej w Wykrotach była napełniona radością i kreatywnością, gdyż odbyły się tam warsztaty Wielkanocne dla dzieci, które zapewniły młodym uczestnikom możliwość wyrażenia swojej artystycznej duszy, poprzez tworzenie kartek Wielkanocnych oraz dekorowanie ogromnej pisanki z brystolu.

Na początek, dzieci wyposażone w różnorodne przybory takie jak kleje, nożyczki, wycinanki, kredki, flamastry, cekiny, kolorowe piórka i inne dekoracje wielkanocne, połączyły siły nad wspólnym ozdobieniem ogromnej pisanki z brystolu, która teraz pięknie zdobi wnętrze biblioteki.

Po grupowej pracy nad pisanką, każde dziecko stworzyło własną, niepowtarzalną kartkę Wielkanocną z wybranym przez siebie świątecznym motywem, zajączka, kurczaczka czy Wielkanocnego koszyczka. Wszyscy pracowali z pasją i zaangażowaniem, tworząc wspaniały efekt końcowy. Każde dziecko opuściło warsztaty z dumą, trzymając w rękach swoje dzieło, własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami, którą wręczy bliskim z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.