Teatr mikołajkowy - „ Nie taki Święty Mikołaj”

Zima zbliża się wielkimi krokami, zewsząd czuć zapach pieczonych pierniczków, wszystkie dzieci czekają na choinkę, a Święta … stoją pod znakiem zapytania ! Co się stało ze Świętym Mikołajem? Czy uda się uratować święta ? Na te oraz inne pytania odpowiedział Teatr Kurtynka i przedstawienie „ Nie taki Święty Mikołaj”, które odbyło się 4 grudnia 2023r. W Centrum Kultury i Sztuki Muza w Nowogrodźcu. Na widowni zasiadły dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas 1 Gminy Nowogrodziec, a także inni mali mieszkańcy, którzy przybyli wraz z rodzicami. Z napięciem obserwowano Mikołaja, który zamienił się w istnego ancymona i gagatka, a przez swoje złośliwości i psikusy całkowicie zniszczył magię świąt.
Zwieńczeniem spotkania było rozdanie dzieciom cukierków przez Świętego Mikołaja i jego magiczne elfy, a także pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy mali goście uroczyście obiecali, że przez cały kolejny rok będą grzeczni, więc nie była to ostatnia wizyta Świętego Mikołaja w Nowogrodźcu.
Do zobaczenia za rok !