Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk

2 października br. w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu gościliśmy Panią Agnieszkę Krawczyk, autorkę wielu bestsellerowych powieści , wciągających kryminałów i barwnych książeczek dla dzieci. Pisarka jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po ukończeniu studiów pracowała w branży wydawniczej, którą porzuciła na rzecz pisania. Na swoim koncie ma kilka wielotomowych sag, cenionych przez swoich czytelników. Autorka w swoich książkach porusza tematy życia codziennego, gdzie przedstawieni przez nią bohaterowie muszą zmierzyć się z trudnościami, które stawia przed nimi los.
Podczas spotkania autorka opowiadała o swoim warsztacie literackim, kulisach powstawania książek oraz o ciekawostkach z życia codziennego pisarki . Zwieńczeniem spotkania były pamiątkowe zdjęcia, autografy z dedykacjami oraz rozmowa z czytelnikami zgromadzonymi w Centrum Kultury i Sztuki MUZA.
Była to piękna literacka podróż z twórczością Agnieszki Krawczyk.

Zapraszamy do fotorelacji!