Podziękowanie za zaangażowanie w organizację Jarmarku Garncarskiego 2023

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa….. wtedy proste – DZIĘKUJEMY – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie, jakie zostało włożone w zorganizowanie w dniach 26-27 sierpnia 2023r. Jarmarku Garncarskiego w Nowogrodźcu. Zorganizowanie takiego wydarzenia wymaga dużego nakładu pracy, dlatego też pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Nowogrodziec, którzy społecznie, w sposób bezinteresowny angażowali się w ich przygotowanie. Dzięki okazanemu wsparciu udało się stworzyć niezapomniane wydarzenie, które mieszkańcy Gminy oraz przybyli goście będą długo wspominać.
Słowa podziękowania za pomoc techniczną przy realizacji wydarzenia kierujemy na ręce Pana Roberta Burdyny z Milikowa, Pana Dariusza Dula i Pana Mieczysława Zięby z Zebrzydowej , Straży Miejskiej w Nowogrodźcu, Policji, Urzędu Miasta Nowogrodziec oraz niezastąpionej Ochotniczej Straży Pożarnej.
Dziękujemy również wszystkim artystom za twórczą aktywność podczas Jarmarku Garncarskiego.
Dziękujemy naszemu sponsorowi głównemu- Rena Polska Sp. z o.o. oraz sponsorom oficjalnym, a mianowicie: Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości, Novoferm Door Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych MELIOBUD Sp. z o.o., Hydro-Tech Sp. Z o.o.
Pozostaje tylko życzyć nam wszystkim, by przy organizowaniu kolejnych imprez nigdy nie zabrakło ludzi tak oddanych, pełnych poświęcenia i chętnych do współpracy.

Patronat honorowy: Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich
Patroni medialni: TVP3 Wrocław, Muzyczne Radio