Świąteczna lekcja biblioteczna w Gościszowie

Podczas pieczenia pierniczków, ubierania choinki oraz innych świątecznych zajęć, dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gościszowie wraz z Panią Jolantą Omiatacz, znalazły chwilę czasu, aby odwiedzić miejscową bibliotekę. 19 grudnia 2023r. odbyła się ostatnia w tym roku lekcja biblioteczna, która przybliżyła dzieciom wiedzę dotyczącą świątecznych tradycji, a także pozwoliła na chwilę plastycznej, beztroskiej zabawy.

Uczniowie mieli za zadanie udekorować choinki przy użyciu wszelkich dostępnych technik. Do wykorzystania było mnóstwo różnorodnych materiałów tj. filc, kolorowe kartki, koraliki, sznurki, wstążki, bibuły i mnóstwo brokatu. Świąteczne melodie w tle oraz śmiechy i gwar dzieci otworzyły jeszcze szerzej drzwi świątecznej atmosferze, która udzieliła się wszystkim uczestnikom świątecznych zajęć bibliotecznych w Gościszowie.

Z pewnością spotkamy się w przyszłym roku!