Ostatni Wakacyjny Czwartek w Bibliotece Miejskiej Filia Gierałtów!

Dnia 24 sierpnia 2023r. W Bibliotece Miejskiej W Nowogrodźcu Filia w Gierałtowie, odbyło się ostatnie spotkanie z serii Wakacyjnych Czwartków w Bibliotece. Nasi mali goście dopisali i z chęcią zabrali się za ozdabianie własnej zastawy ceramicznej. W pocie czoła wymyślali wzorki, malowali i pracowali, czego efektem są piękne talerze, kubki i miseczki. W drugiej części zajęć bawiliśmy się solą, mąką i wodą, co przysporzyło wiele radości. Z powstałej masy solnej dzieci mogły ulepić co tylko zechcą. Co powstało? Skorpiony, tęcze, wulkany, serduszka, statki podwodne i wiele innych rzeczy, bo jak wiadomo dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Na zakończenie dzieci żegnały się wylewnie, żałując, że to koniec cyklu ‘’Wakacyjne czwartki w Bibliotece”.
Do zobaczenia niebawem !