Nowogrodziecki Zumba Maraton – moc pozytywnej energii

23 kwietnia 2023 roku w Nowogrodźcu odbyła się impreza sportowa pod nazwą ZUMBA MARATON. Miejscem tego wyjątkowego wydarzenia była hala sportowa mieszcząca się przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu.
Tego dnia około 70 osób aktywnie spędziło niedzielne popołudnie bawiąc się przez ponad trzy godziny w rytmach latino pod kierunkiem sześciu wspaniałych instruktorów. Na uczestników czekała niespodzianka w postaci kawiarenki z domowymi wypiekami, którą przygotowała wspólnie ze społecznością szkolną Rana Rodziców przy Szkole Podstawowej w Nowogrodźcu.
Dodatkową niespodzianką i atrakcją były specjalnie przygotowane dla uczestników vouchery na zabiegi kosmetyczne, wizyty w salonach fryzjerskich, bukiety kwiatów w kwiaciarniach oraz gadżety. Vouchery, z których Panie były ogromnie zadowolone, zostały rozlosowane w trakcie imprezy. W tym roku oprócz pań w wydarzeniu wzięli udział również panowie oraz dzieci, które wspólnie z rodzicami doskonale się bawili.
Wszyscy uczestnicy podkreślali wspaniałą organizację i wspaniałą atmosferę tej już cyklicznej imprezy w Nowogrodźcu, a wybór ciast w kawiarence był w tym roku ogromny . Bez wątpienia kolejne ZUMBA MARATONY ponownie zawitają do naszego miasteczka a najbliższy już jesienią po przerwie wakacyjnej.

Nowogrodziecki Zumba Maraton poprowadzili:
Pani Monika Erdmann-Lech – Nowogrodziec,
Pani Dorota Wajcfelt – Lubań,
Pani Karolina Dubrawska – Pieńsk,
Pani Magdalena Kwiatkowska-Korczowska – Lwówek Śląski,
Pani Joanna Piekarz – Bolesławiec,
Pan Damian Strączek – Jelenia Góra.
Serdecznie dziękujemy za udział i stworzenie fantastycznej atmosfery.

Sponsorami voucherów i gadżetów rozlosowanych wśród uczestników byli:
REKBA - kwiaciarnia z Nowogrodźca,
NOEMI - Salon Fryzjerski z Nowogrodźca,
Danuta Drąg - Salon Fryzjerski z Nowogrodźca,
Kwiaciarnia NIEZAPOMINAJKA z Nowogrodźca,
Salom Kosmetyczny NAILSTUDIO Natalia stupiec,
Urząd Miejski w Nowogrodźcu.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie po raz kolejny naszego wydarzenia.

Wsparcia technicznego udzielili za co ogromne podziękowania:
Firma STABO z Nowogrodźca,
MGOK Węgliniec.

Serdeczne podziękowania składamy dla Pani Urszuli Troszczak-Krzywdzińskiej Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu wraz z pracownikami oraz dla wszystkich osób, które były zaangażowane w organizację tego wydarzania za okazaną pomoc i życzliwość.

MATERIAŁ VIDEO>>> https://www.facebook.com/GCKiS/videos/529698162473363