Małe balerinki w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Od października br. rozpoczęły się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu nowe zajęcia baletowe dla dzieci. Na zajęciach małe balerinki poznają podstawy tańca klasycznego, spełniając swoje dziecięce marzenia. Pod okiem instruktora, Pani Renaty Chmielowiec, dzieci udoskonalają koordynację i umiejętności ruchowe w tańcu. Ponadto rozwijają swój talent, nabierają elastyczności ciała, wzmacniają wyprostowaną postawę, nabierają pewności siebie, uczą się zachowań scenicznych oraz zgrabnego poruszania. Spotkania odbywają się we wtorki, dzieci podzielone są na 3 grupy, tak aby każdy maluch mógł wynieść jak najwięcej z lekcji baletu.
Miło jest nam poinformować, że w związku z termomodernizacją budynku Gminnego Centrum Kultury i Sportu zajęcia odbywają się już w odnowionej sali z wymienionymi oknami oraz instalacją grzewczą.
Zapraszamy do fotorelacji z zajęć!