Ks. Jakub Bartczak w Centrum Kultury i Sztuki MUZA

Dnia 17 września br. w Centrum Kultury i Sztuki MUZA odbyło się spotkanie pod nazwą „ ZEJDŹ Z KANAPY”. Było to Święto Dzieci i Młodzieży w Dekanacie Nowogrodziec z okazji Świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.
Podczas wydarzenia zaprezentowali się: Zespół muzyczny Diakonii Muzycznej wspólnoty Dom Boży, Eucharystyczny Ruch Młodych, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Schola Parafialna „Dźwięczne Nutki” z Nowogrodźca. Gościem specjalnym wydarzenia był ks. Jakub Bartczak, raper i autor tekstów. Rapujący ksiądz trafił do zgromadzonych słuchaczy przede wszystkim pozytywnym przekazem oraz mocnym świadectwem wiary. Śmiało można stwierdzić, że jego wykonania niejednokrotnie przewyższyły poziomem przedstawicieli polskiej rap sceny.
Organizatorem wydarzenia była Parafia św. Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.
Współorganizator: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.
Zapraszamy do fotorelacji.