KONCERT PODSUMOWUJĄCY 32 FINAŁ WOŚP W GMINIE NOWOGRODZIEC

KONCERT PODSUMOWUJĄCY 32 FINAŁ WOŚP W GMINIE NOWOGRODZIEC

W piątek 19 kwietnia 2024 roku zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki MUZA na koncert podsumowujący zbiórkę w Gminie Nowogrodziec, podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek godzina 17.00.
Podczas koncertu wystąpi młoda, ale bardzo utalentowana wokalistka z Nowogrodźca - Milena Konieczna. Mimo młodego wieku jest laureatką kilkudziesięciu konkursów i przeglądów muzycznych w całej Polsce. Milena bardzo chciała wystąpić podczas styczniowego Finału, niestety z przyczyn niezależnych nie mogła wówczas zaprezentować swojego nieprzeciętnego talentu. Bez wahania wyraziła ogromną chęć zaprezentowania się tym razem i zaśpiewania własnych kompozycji oraz szlagierów polskiej sceny muzycznej.
W trakcie koncertu zostaną również wręczone podziękowania i rozliczenia od Fundacji WOŚP wszystkim Wolontariuszom oraz Opiekunom poszczególnych grup.
Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy z Rodzicami, Opiekunów oraz Mieszkańców naszej gminy. Kolejne wspólne spotkanie dopiero w styczniu 2025 podczas 33 Finału.

Przypomnijmy. W tracie 32. Finału w naszej gminie 50 fantastycznych Wolontariuszy zebrało kwotę 27.977.76 zł.
Sztab Gminny w tym roku tworzyli i odpowiadali za rozliczenie zbiórki:
Agata Kleszczyńska - Szef Sztabu,
Maria Rudzik,
Mariola Członka,
Maciej Felczyński - koordynator działań sztabowych, rozliczenia i koncertu finałowego.
Widzimy się 19 kwietnia 2024 roku o godzinie 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu.
SIEMA!