Koncert Anny Żebrowskiej z okazji Dnia Seniora

W minioną niedzielę, tj. 1 października br. w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu odbył się koncert z okazji Dnia Seniora. Na scenie sali koncertowej MUZA wystąpiła Anna  Żebrowska. Wokalistka zachwyciła nas łagodną, dźwięczną barwą głosu, oraz niebywałą zdolnością do przekazywania emocji. Był to koncert pełen melodyjnych i znanych piosenek z repertuaru Anny Jantar i Ireny Jarockiej - wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70. Sala koncertowa wypełniona była po brzegi, a sam występ przyjęty został bardzo ciepło i entuzjastycznie. Wokalistkę nagrodzono gromkimi oklaskami i nie obyło się bez bisu. Na zakończenie Anna Żebrowska z ochotą znalazła chwilę na rozmowę z każdym Seniorem rozdając przy tym autografy oraz pamiątkowe zdjęcia.
Pragniemy jeszcze raz z okazji Dnia Seniora złożyć wszystkim wciąż młodym duchem Seniorom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności a także dużo optymizmu i energii pozwalającej na aktywne życie i realizację swoich pasji.

Patronat nad koncertem objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich.
Organizator:  Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Zapraszamy do fotorelacji!