HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW O PUCHAR BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW O PUCHAR BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

W ubiegłą niedzielę, 3 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha w kategorii wiekowej Żak.Był to zarazem turniej mikołajkowy z uwagi na zbliżający się dzień Świętego Mikołaja.
W zawodach wzięły udział cztery zrzeszone drużyny z gminy Nowogrodzieca mianowicie Sparty Zebrzydowa, Piasta Wykroty i dwa zespoły Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu oraz cztery drużyny zaproszone: Piast Zawidów, Kolonia Bolesławiec, Sparta Pisarzowice i Korona Radostów.
Zawody poprzedził przed meczem turnieju w który zagrały i zaprezentowały się dwa zespoły Orlików Gminnej Akademii Piłkarskiej GCKiS Nowogrodziec.

W trakcie zawodów każda z 8 drużyn rozegrała po 4 spotkania, w których nie brakowało emocji wielu strzelonych bramek i uśmiechów na buziach naszych młodych piłkarzy. Gościem Specjalnym Turnieju był Pan Paweł Skóra, który jest Mistrzem Świata, Mistrzem Europy oraz Mistrzem Polski w trikach piłkarskich oraz autorem dwóch książek o tematyce trików piłkarskich. Pan Paweł wykonał fantastyczny pokaz oraz przeprowadził warsztaty z uczestnikami imprezy.
Tego dnia wszystkie drużyny były zwycięskie a wspólna zabawa na boisku wspaniała.Na przestrzeni całego Turnieju najlepiej zaprezentowała się pierwsza drużyna Żaków GAP GCKiS Nowogrodziec, która wygrała wszystkie mecze czego serdecznie gratulujemy!Również przybyli rodzice mieli niespodziankę w postaci kawiarenki z domowymi wypiekami oraz kawą przygotowaną przez Rodziców zawodników nowogrodzieckiej Akademii Piłkarskiej za co serdecznie dziękujemy.

Ukoronowaniem Turnieju było wręczenie przez Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha wszystkim drużynom pamiątkowych pucharów a zawodnikom medali oraz upominków od Świętego Mikołaja. Atmosfera jak była w trakcie całych zawodów dodaje motywacji i sprawia, że warto organizować tego typu wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zawodach oraz zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu