Gminny Dzień Kobiet - Spotkanie z kulturą grecką

Serdecznie zapraszamy na Gminny Dzień Kobiet!
Z uwagi na obostrzenia i Państwa bezpieczeństwo zapraszamy do uczestnictwa w transmisji on-line, 8 marca o godz. 19:00.
W tym roku zaprezentujemy Państwu kulturę Grecji. Muzyczną niespodzianką będzie TRIO KALAMATA!! Greckie rytmy w znakomitym wydaniu na skrzypce, gitarę klasyczną i instrumenty perkusyjne.
Zaprezentujemy Państwu dwie wspaniałe kobiety, które inspirują swoją kreatywnością i przedsiębiorczością: Joanna Gardulska - właścicielka firmy Bio Garniec i Anna Tryniszewska - właścicielka Tryni Ceramika.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Maria Relich i Antonina Szelechowicz. Dziękujemy Paniom za wsparcie!
Centrum Kultury i Sztuki MUZA

Zachęcamy do obejrzenia filmu z okazji Gminnego Dnia Kobiet na naszym kanale YouTube klikając w miniaturę.

Życzymy miłego odbioru!