Garncarka i ławka Wi-Fi w STREFIE CZYTELNIKA

Garncarka i ławka Wi-Fi z portami USB to nowości, które już są w Strefie Czytelnika przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Rzeźbę Garncarki, czytającej książkę wykonali Marta Mirynowska i Piotr Makała w autorskiej pracowni Wytwórnia Rzeźby. Artyści mają w swoim dorobku m. in. kilkadziesiąt rzeźb Wrocławskich Krasnali.

Już niedługo Garncarka doczeka się własnej Biblioteki działającej na zasadzie bookcrossingu, w myśl hasła „Przeczytaj mnie i podaj dalej”.

A tymczasem Garncarka i Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zaprasza do STREFY CZYTELNIKA - miejsca obcowania z naturą i lekturą. Wśród pięknej zieleni można zrelaksować się na leżakach, skorzystać z punktu HOT SPOT Wi-Fi oraz pograć przy specjalnym stole w warcaby i chińczyka.