Filia biblioteczna Wykroty zorganizowała zajęcia w Przedszkolu SKRZATY w Czernej

Dnia 13 grudnia 2022 Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu - Filia Wykroty zorganizowała zajęcia biblioteczne w Przedszkolu Niepublicznym "Skrzaty" w Czernej.

W spotkaniu udział wzięły dzieci w wieku 3-5 lat. Wspólnie z prowadzącą dzieci udekorowały, własnoręcznie wykonanymi ozdobami, choinkę z brystolu, ozdobiły torby papierowe odciskami dłoni, z których powstały piękne Mikołajki oraz zatańczyły układ do piosenki "Pada śnieg, pada śnieg". Porozmawialiśmy także o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych, a to wszystko w towarzystwie świątecznych melodii.

Dzieci zostały zaproszone do odwiedzenia biblioteki, gdzie czeka na nie wiele interesujących książeczek.