Ferie w bibliotece filia Wykroty - warsztaty z tworzenia laurek na Dzień Babci i Dziadka

W dniu 19 stycznia 2024r. w filii bibliotecznej w Wykrotach dzieci miały okazję uczestniczyć w niezwykłych warsztatach, podczas których nie tylko doskonaliły swoje umiejętności manualne, ale także, poprzez tworzenie, kontynuowały piękne wartości, jakimi są: znaczenie relacji między pokoleniami i bliskości rodzinnej.

Tworząc piękne laurki dla swoich ukochanych dziadków, dzieci miały okazję korzystać z różnorodnych materiałów plastycznych – kolorowego papieru, różnorakich wycinanek, nożyczek, kleju i brokatu. Wszystko po to, aby stworzyć unikalne dzieła sztuki, które będą nie tylko piękne, ale także pełne uczuć i wdzięczności. Każde dziecko stworzyło przynajmniej jedną laurkę, która stała się wyjątkowym prezentem na nadchodzące święto.

Kreatywność, tradycja i radość tworzenia łącząc się w jedno, sprawiły, że to wyjątkowe wydarzenie pozostanie na długo w pamięci zarówno najmłodszych, jak i ich dziadków.